Od roku

1996

Lovecká reštaurácia pôsobí v oblasti gastronómie už dve desaťročia od roku 1996. Nájdete nás v Senci na Pezisnkej ulici číslo 2 kúsok od zjazdu z diaľnice. Výber jedál je u nás pestrý a rozmanitý. Hoci sa zameriavame najmä na špeciality z diviny a tradičné poľovnícke pokrmy, nájdete u nás i bravčové, kuracie, rybacie ale aj bezmäsité jedlá. Varíme výlučne z čerstvých surovín slovenského a maďarského pôvodu. Už ste ochutnali náš povestný jelení guláš, poctivé domáce halászlé z piatich druhov rýb a sviečkovú z jeleňa á la lovecká? Nie? Tak vás srdečne očakávame v našej útulnej rodinnej reštaurácii.

Náš štandard

Naše porcie naplnia túžby aj toho najzdatnejšieho jedlíka. Preto je pre nás dôležité, aby zákazníci odchádzali spokojní a radi sa vrátili znovu.

Príjemné posedenie v rodinnom prostredí

________

Lovecká reštaurácia má dve miestnosti. Spodná miestnosť má kapacitu 20 osôb a horná časť kapacitu 32 osôb. Členité rozmiestnenie stolov vám zaručí súkromie pri vašej návšteve u nás. Priestory reštaurácie sú nefajčiarske. Pre rodiny s deťmi máme nachystaný detský kútik. V interiéry môžete obdivovať poľovnícke trofeje a originálne obrazy.

Oslavy a iné podujatia

________

Prajete si vychutnať skvelý obed? Alebo máte chuť na romantické večerné rande? Plánujete oslavu narodenín, krst, prvé sväté prijímanie, promócie, menšiu svadbu, alebo firemný večierok? U nás ste na správnej adrese! Prichystáme pre vás posedenie presne podľa vašich požiadaviek. Všetko u nás viete dohodnúť buď osobne, cez telefón, alebo po novom i cez formulár v sekcii kontakty – priamo cez email. Nikdy to nebolo jednoduchšie.

Oslavy na kľúč

________

Ak nemáte o svojej oslave predstavu a nemáte ani čas na vybavovanie detailov, nechajte si poradiť od nás. Zverte nám do rúk vaše pohodlie. Okrem vynikajúceho jedla a nápojov vám samozrejme zabezpečíme dokonalú výzdobu podľa vašich predstáv. Prajete si výzdobu zo živých kvetov? Héliové balóny? Pre nás žiaden problém. Na vaše oslavy vieme zabezpečiť po dohode aj hudbu. Urobíme všetko pre to, aby ste si k nám prišli oddýchnuť a vychutnať si svoje okamihy s blízkymi bez starostí.

Lahodné špeciality zo slovenských revírov

________

Servírovať divinu má na Slovensku čaro, keďže slovenské revíry ponúkajú dostatok surovín na vyčarovanie gurmánskeho jedla. U nás podávame najmä jelenie a lahodné danielie mäso. Divina má na rozdiel od iných druhov mias výraznejšiu chuť, viac bielkovín, menej tuku a vďaka jemnejším vláknam je pre organizmus ľahšie stráviteľné. Pokiaľ sa vaše jedlo z diviny ocitne na vašom tanieri, prejde prísnymi viacnásobnými kontrolami so zaručením slovenského pôvodu. K delikátnym pokrmom z diviny vám odporúčame dobré čapované pivko, alebo pohár suchého červeného vína, ktorý dotvára celkovú chuť a vy zažijete pravý gurmánsky zážitok.